Добредојдовте на нашите веб-страници!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

DXR Wire Mesh е производствена и трговска комбинација на жичана мрежа и жичана ткаенина во Кина.Со искуство од над 30 години бизнис и технички продажен персонал со над 30 години комбинирано искуство.

Брендот DXR како познат бренд во провинцијата Хебеи е регистриран во 7 земји ширум светот за заштита на заштитен знак.Денес, DXR Wire Mesh е еден од најконкурентните производители на метални жичени мрежи во Азија.

ВЕСТИ

Холандски ткаат жица мрежа

Изгледите на мрежата од нерѓосувачки челик

Производите од индустријата за жичана мрежа од нерѓосувачки челик се низ Кина, дури и го покриваат целиот свет.Овој вид производи во Кина главно се извезуваат во Обединетите...

Металните цедилки за храна се незаменлива работа во секоја кујна.Достапни во различни големини и форми, овие разновидни кујнски алатки се идеални за цедење течности, просејување суви состојки и плакнење овошје и зеленчук.Металното сито за храна е изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик, отпорен на 'рѓа и корозија....
Насликајте ја оградата за да ја направите вашата градина да изгледа поголема.
За луѓето кои ги украсуваат своите градини, бојата на оградата на градината често е лесен избор: повеќето луѓе избираат кафена и зелена боја.За оние кои сакаат да направат мало парче земја да изгледа поголемо, еве неколку бои кои ќе го овозможат тоа.На пример, боите како светло сива, светло сина и пригушена зелена можат да создадат ...